Federacje

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF  –

Nowa Ruda Słupiec 24-26.05.2019

Podczas rozgrywanych w Nowej Rudzie -Słupiec Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (zawodnicy w wieku 14-16 lat) fenomenalnie spisała się dwójka zawodników z ciechanowskiego klubu Taekwon-do Matsogi Ciechanów: Karolina Królikowska i Patryk Załęski, którzy zdobyli srebrne medale w konkurencji walk.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do ITF LKS Matsogi Ciechanów, którzy zdobyli dwa medale na podlaskich matach. Tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów i młodzieżowców rozegrane zostały na imponujących obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

Głubczyce  okazały się szczęśliwe dla Patryka Załęskiego, który  jako jedyny zdobył medal na Grand Prix Polski w Taekwon-do ITF.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach  Młodzików w Taekwon-do ITF,  które odbyły się w dniu 6.04.2019 (sobota) w hali NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim.

W międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików( 11-13 lat) wystartowało 24 reprezentantów z Matsogi, wśród których najlepiej wypadł Kacper Gadomski, który zdobył złoty medal w konkurencji układów formalnych powyżej 4 kup. Bardzo dobry występ zaliczyła również Wiktoria Mroczek, która zdobyła srebrny medal w konkurencji układów formalnych 6-5 kup, a jej koleżanka klubowa Aleksandra Nałęcz zdobyła srebro w technikach specjalnych, gdzie startowało 46 zawodniczek. Na wyróżnienie zasługuje również Bartosz Bieńkowski, który zdobył srebro w konkurencji układów formalnych chłopców 6-5 kup. Świetna postawa młodych zawodników dała LKS Matsogi Ciechanów wysokie 3 miejsce w klasyfikacji  klubowej.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Taekwon-do ITF z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do ITF,  które odbyły się w pięknym obiekcie Szkoły Podstawowej  w Książenicach w dniu 16.03.2019. Podopieczni trenerów Michała Korzybskiego i Michała Rząsińskiego zdobyli pierwsze punkty w rankingu do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się w maju pod auspicjami Polskiego Związku Taekwon-do.