Federacje

 

Szanowni Państwo, drodzy klubowicze LKS Matsogi Ciechanów,

pandemia koronawirusa COVID-19 całkowicie odmieniła nasze życie. Niemal w każdym jego aspekcie następują zmiany. Trenerzy Matsogi chcąc dbać o zdrowie uczestników zawiesili treningi we wszystkich grupach, które funkcjonowały w naszym klubie. Nie mniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby ten czas nie był czasem straconym. Na bieżąco staramy się utrzymywać z Państwem kontakt, wierząc, że już niedługo ponownie spotkamy się na sali. Od początku tego trudnego okresu nasza kadra trenerska prowadzi cykl szkolenia na tyle, na ile jest to możliwe. Zdecydowaliśmy się również na treningi w formie on-line, które na żywo oraz jako relacja są emitowane za pośrednictwem FACEBOOK'A. Każdy z Was ma możliwość uczestnictwa w tych zajęciach, do czego serdecznie zachęcam. Wiem, że do prawidłowej egzystencji szczególnie w tym trudnym czasie każda forma ruchu dla Was i Waszych dzieci ma szczególne znaczenie, dlatego  zachęcam do udziału w tych zajęciach. Pozwoli nam to podtrzymać formę i w miarę szybko wrócić do normalnych treningów po odwołaniu kwarantanny.  Jednocześnie chciałbym Was zapewnić, że na chwilę obecną zaplanowana przez klub LETNIA AKDEMIA TAEKWON-DO nie jest odwołana. Wierzę również, że planowane na czerwiec egzaminy szkoleniowe uda się bezpiecznie przeprowadzić.

Z uwagi na zaistniałą sytuację i brak możliwości bezpośredniego uczestnictwa w zajęciach taekwon-do w naszej sali DO JANG, pragnę przekazać, że składki członkowskie są dobrowolne do końca czasu trwania zawieszenia treningów.

W tym miejscu chciałbym poinformować Państwa, że wszystkie dobrowolne składki członkowskie w okresie kwietniowej kwarantanny chcemy przekazać Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Ciechanowie jako pomoc w walce z epidemią. Z góry dziękuję za okazane wsparcie.

Pozdrawiam serdecznie, życząc jednocześnie dużo zdrowia oraz zapraszam do treningów zdalnych.

Taekwon-do trenujemy z pasją!

 

 

Prezes LKS Matsogi Ciechanów

Michał Korzybski

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do ITF,  Grodzisk Mazowiecki 07.03.2020

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Taekwon-do ITF z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do ITF,  które odbyły się w nowej hali Szkoły Podstawowej nr 5 w Grodzisku Mazowieckim w dniu 07.03.2020.

Podopieczni trenerów Michała Korzybskiego i Michała Rząsińskiego zdobyli pierwsze punkty w rankingu do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się w maju pod auspicjami Polskiego Związku Taekwon-do, ale najbardziej cieszą sukcesy najmłodszych dzieci!

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE

 

W imieniu organizatorów XIII Międzynarodowego Turnieju Taekwon-do

Mazovia  Masters Cup 2019,

 który odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2019 pod patronatem

Prezydenta Miasta Ciechanów Pana Krzysztofa Kosińskiego

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na wyżej wymienione zawody.

 Turniej będzie się odbywać według następującego harmonogramu:

Sobota 23.11

  • godz. 9.00 -rozpoczęcie zawodów seniorów, juniorów i weteranów
  • Godz. 13.00 -Ceremonia Otwarcia,
  • Godz. 19.00 zakończenie zawodów
  • Niedziela 24.11 godz. 9.00 -rozpoczęcie zawodów kadetów oraz dzieci
  • Godz. 19.00 – zakończenie zawodów

 

Zawody będą się odbywać w hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Ciechanowie przy ul. 17 Stycznia 60

Jednocześnie pragnę nadmienić, że na tegoroczną edycję  Mazovia  Masters Cup 2019 zgłosiła się ponownie rekordowa liczba 859 zawodników z  Rosji, Gruzji, Białorusi, Łotwy, Ukrainy, Szwecji, Słowacji, Indii, Korei oraz Polski.

 Ciechanów będzie reprezentować 30 młodych zawodników z medalistami Mistrzostw Polski na czele Karoliną Królikowską, Danielem Prusińskim i Patrykiem Załęskim.

        

Puchar Polski  Taekwon-Do ITF  – Nowa Ruda 28.02-01.03.2020

Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do  LKS Matsogi Ciechanów podczas turnieju inaugurującego sezon krajowy w najbardziej  prestiżowej federacji  Taekwon-do ITF. W Nowej Rudzie dwa srebrne  medale wywalczyła w walkach do 50 kg Karolina Królikowska, a jej koledzy z drużyny Matsogi również zdobyli kilka cennych krążków.

 

Walcząca w dywizji czarnych pasów młodziutka Ciechanowianka(16 lat) debiutując w kategorii seniorek poradziła sobie nadspodziewanie dobrze pokonując w drodze do finału 3 dużo starsze od siebie zawodniczki z Janowa, Gdańska i Wrocławia. W finale nie sprostała utytułowanej Patrycji Piętak z WSKT Wrocław. Podobny scenariusz był następnego dnia w walkach juniorek, gdzie Karolina dość gładko pokonała swoje dwie przeciwniczki w eliminacjach z Radzynia Podlaskiego i Lubartowa, by w finale spotkać się z Julią Bulską z Dragona Janów. Po wyrównanym pojedynku Karolina nieznacznie uległa wielokrotnej Reprezentantce Polski i ostatecznie zdobyła kolejny srebrny medal.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF  –

Nowa Ruda Słupiec 24-26.05.2019

Podczas rozgrywanych w Nowej Rudzie -Słupiec Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (zawodnicy w wieku 14-16 lat) fenomenalnie spisała się dwójka zawodników z ciechanowskiego klubu Taekwon-do Matsogi Ciechanów: Karolina Królikowska i Patryk Załęski, którzy zdobyli srebrne medale w konkurencji walk.

 

Czytaj więcej...