Federacje

 

Międzypowiatowe Mistrzostwa Taekwon-do Matsogi 2013

Ciechanów 21.12.2013 r.

Międzypowiatowe Mistrzostwa Taekwon-do Matsogi 2013 zgromadziły na starcie ponad 80 młodych adeptów Taekwon-do z Glinojecka, Pułtuska, Przasnysza oraz Ciechanowa.  Zawody odbyły się 21 grudnia w hali sportowej MOSiR  w Ciechanowie przy ul. Kraszewskiego 8.

Licznie zgromadzona publiczność spontanicznie reagowała na pierwsze kroki stawiane na macie przez najmłodszych adeptów Taekwon-do. Najlepszym zawodnikiem turnieju wśród najmłodszych Tygrysów (4-6 lat) został Dominik Bartosiewicz z Ciechanowa, w pozostałych grupach wiekowych najlepsi byli: Nikodem Narolski z Glinojecka, Kacper Sępławski z Pułtuska, Daniel Prusiński, Zuzanna Szafrańska i Weronika Dzilińska, Łukasz Zawistowski, Monika Mańkowska, Mikołaj Rogoziński wszyscy z Ciechanowa, Kinga Sadkowska z Przasnysza i Karol Głowacki z Ciechanowa.

Wszyscy uczestnicy otrzymali „słodkie” niespodzianki od Mikołaja, a zwycięzcy okolicznościowe medale, puchary i dyplomy.

Głównymi sponsorami imprezy byli: Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie oraz Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

 

WYNIKI

Tygrysy - dzieci 4-6 lat

Tor przeszkód                                                          

1. Bartosiewicz Dominik

2. Skierkowski Łukasz

3. Stawicka Maja

3. Sienkiewicz Artur

Walka na „makarony”:

1. Stawicka Maja

2. Skierkowski Łukasz

3. Bartosiewicz Dominik

3. Zieliński Jakub

Techniki  specjalne:

1. Bartosiewicz Dominik

2. Skierkowski Łukasz

3. Stawicka Maja

3. Sienkiewicz Artur

Dzieci 7-9 lat, do 10 kup

Tor przeszkód:

1. Lewandowski Oskar

2. Sobieraj Lena

3. Załęski Patryk

3. Narolski Nikodem

walka na „makarony”:

1. Kamińska Zuzanna

2. Narolski Nikodem

3. Kowalczyk Jan

3. Radomski Patryk

 Techniki  specjalne:

1. Narolski Nikodem

2. Kamińska Zuzanna

3. Olsztyn Oliwier

Dzieci 7-9 lat, powyżej  10 kup

Układy formalne:

1. Sępławski Kacper

2. Sępławska Gabriela

3. Grzelak Maksym

3. Nowosielska Alicja

 walka na” makarony”:

1. Łyżkowski Jakub

2. Zdancewicz Oliwia

3. Sarnowski Jakub

3. Sępławski Kacper

techniki specjalne:

1. Grzelak Maksym

2. Sarnowski Jakub

3. Sosnowski Aleksander

Młodzicy 10-11 lat,chłopcy do 9 kup

Układy formalne:

  1. 1. Majewski Michał
  2. 2. Prusiński Daniel
  3. 3. Uliczny Aleksander
  4. 4. Kamiński Adrian

Walka na makarony:

  1. 1. Adamiak Łukasz
  2. 2. Dziubiński Bartosz
  3. 3. Prusiński Daniel
  4. 4. Brzeziński Bartłomiej

Techniki  specjalne:

  1. 1. Prusiński Daniel
  2. 2. Dziubiński Bartosz
  3. 3. Adamiak Łukasz

Młodzicy 10-11 lat, dziewczynki do  9 kup

Tor przeszkód:

  1. 1. Szafrańska Zuzanna
  2. 2. Królikowska Karolina
  3. 3. Dzilińska Daria
  4. 4. Dzilińska Weronika

Walka na makarony:

  1. 1.Dzilińska Weronika
  2. 2. Dzilińska Daria
  3. 3. Szafrańska Zuzanna
  4. 4. Królikowska Karolina

 

Młodzicy 10-11 lat, chłopcy powyżej 9 kup

Układy formalne:

  1. 1. Zawistowski Łukasz
  2. 2. Długozima Tymoteusz
  3. 3. Deska Kacper
  4. 4. Marczak Jakub

Walka na makarony:

  1. 1. Zawistowski Łukasz
  2. 2. Deska Kacper
  3. 3. Krajewski Jakub
  4. 4. Marczak Jakub

Techniki  specjalne:

  1. Zawistowski Łukasz
  2. Krajewski Jakub
  3. Deska Kacper

 

Młodzicy 12-13 lat, dziewczynki pow. 9 kup

Układy formalne:

  1. 1. Giesek Izabela
  2. 2. Dobrowolska Aleksandra
  3. 3. Kozicka Natalia
  4. 4. Mańkowska Monika

Walka na makarony:

  1. 1. Mańkowska Monika
  2. 2. Dobrowolska Aleksandra
  3. 3. Mróz Martyna
  4. 4. Giesek Izabela

Techniki  specjalne:

  1. 1. Mańkowska Monika
  2. 2. Dobrowolska Aleksandra
  3. 3. Giesek Izabela

Młodzicy 12-13 lat, chłopcy pow. 9 kup

Układy formalne:

  1. 1. Rogoziński Mikołaj
  2. 2. Zieliński Maciej
  3. 3. Hajduk Natan
  4. 4. Ceranowski Jakub

Walka:

  1. 1. Rogoziński Mikołaj
  2. 2. Ceranowski Jakub
  3. 3. Zieliński Maciej

Techniki  specjalne:

  1. 1. Rogoziński Mikołaj
  2. 2. Ceranowski Jakub
  3. 3. Niedbała Mateusz

Walka na „makarony”:

  1. 1. Niedbała Mateusz
  2. 2. Hajduk Natan

Juniorzy mł. 14-16  lat, chłopcy pow. 9 kup

Układy formalne:

  1. 1. Głowacki Karol
  2. 2. Jabłonowski Tomasz
  3. 3. Korzybski Kornel
  4. 4. Gos Piotr

Walka waga lekka

  1. 1. Nalewajk Wiktor
  2. 2. Ząbczyk Kacper
  3. 3. Ostymowicz Michał
  4. 4. Jabłonowski Tomasz

Walka waga ciężka( 5)

  1. 1. Głowacki Karol
  2. 2. Cichowski Sebastian
  3. 3. Tomaszewski Jakub
  4. 4.Szczechowicz Jan

Techniki  specjalne:

  1. 1. Ząbczyk Kacper
  2. 2. Głowacki Karol
  3. 3. Jabłonowski Tomasz

Juniorzy mł. 14-16  lat, dziewczęta pow. 9 kup

Układy formalne:

  1. 1. Sadkowska Kinga
  2. 2. Poślada Aleksandra
  3. 3. Olsztyn Olga
  4. 4. Zakrzewska Martyna

Walka waga lekka

  1. 1.Sadkowska Kinga
  2. 2. Banachowicz Klaudia
  3. 3. Szpadzik Anna
  4. 4. Cichowska Oliwia

Walka waga ciężka

  1. 1. Olsztyn Olga
  2. 2. Skorupska Julia
  3. 3. Zakrzewska Martyna
  4. 3.   Rasińska Emilia

Techniki  specjalne:

  1. 1. Rasińska Emilia
  2. 2. Zakrzewska Martyna
  3. 3. Olsztyn Olga

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca