Federacje

 

Gwiazdkowy Turniej Taekwon-do  2014
Międzypowiatowe Mistrzostwa Młodzików

Ciechanów 20.12.2014 r.

Międzypowiatowe Mistrzostwa  Gwiazdkowy Turniej Taekwon-do  2014 zgromadził na starcie rekordową liczbę  113 młodych adeptów Taekwon-do z Glinojecka, Pułtuska, Przasnysza oraz Ciechanowa.

Zawody odbyły się 20 grudnia w hali sportowej MOSiR  w Ciechanowie przy ul. Kraszewskiego 8. Jak zwykle emocji nie brakowało, a licznie zgromadzona publiczność spontanicznie reagowała na pierwsze kroki stawiane na macie przez najmłodszych adeptów Taekwon-do. Zawodom towarzyszyła świąteczna atmosfera, co podkreślała dekoracja sali i „Święty Mikołaj” rozdający „słodkie paczki” dla wszystkich uczestników. Wszyscy uczestnicy otrzymali oprócz ”słodkich paczek”,  medale i dyplomy, natomiast zwycięzcy dyplomy, puchary oraz cenne nagrody rzeczowe.

Głównymi sponsorami imprezy byli: Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, Firma SKAN Przasnysz oraz Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

 

WYNIKI

Tygrysy - dzieci 4-6 lat, (startujących 30 zawodników)

Tor przeszkód                                                          

1. Hlożek Michał
2. Sienkiewicz Artur
3. Pawłowska Hanna
3. Sienkiewicz Artur

Walka na „makarony”:

1. Górski Oliwier & Woźniak Aureliusz
2. Pawłowski Stanisław
3. Pawłowska Hanna

Najlepszy zawodnik:  Górski Oliwier (trener Piotr Szwejkowski)

Tygrysy - dzieci 7-8 lat, dziewczynki( startujących 14 zawodniczek)

Tor przeszkód                                                          

1. Mroczek Wiktoria
2. Reduch Alicja
3. Wodzyńska Matylda

Walka na „makarony”:

1. Reduch Alicja
2. Nałęcz Aleksandra
3. Mroczek Wiktoria
3. Miklaszewska Matylda

Techniki  specjalne gr I

1. Mroczek Wiktoria
2. Bułkowska Kalina
3. Nałęcz Aleksandra

 

Techniki  specjalne gr II

1. Miklaszewska Matylda
2. Wodzyńska Matylda
3. Reduch Alicja

Najlepsza zawodniczka: Mroczek Wiktoria( trener Michał Korzybski)

 

Dzieci 7-8 lat, chłopcy (startujących 23 zawodników)

Tor przeszkód:

1. Bartosiewicz Dominik
2. Narolski Nikodem
3. Krajewski Gabriel

walka na „makarony”:

1. Łyszkowski Mikołaj
2. Gadomski Kacper
3. Narolski Nikodem
3. Gawroński Damian

 Techniki  specjalne:

1. Łyszkowski Mikołaj
2. Bartosiewcz Dominik
3. Narolski Nikodem
3. Borucki Igor

Najlepszy zawodnik: Łyszkowski Mikołaj (trener Michał Korzybski)

 

Młodzicy 9-10  lat, dziewczynki ( startujących 12 zawodniczek)

Układy formalne do 9 kup:

1. Kamińska Zuzanna
2. Krzykowska Milena
3. Kowalska Oliwia
3. Rydzewska Nadia

Układy formalne pow 9 kup:

1. Nowosielska Alicja
2. Kowalska Paulina
3. Sępławska Gabriela
3.   Zdancewicz Oliwia

Techniki  specjalne gr I:

1. Befinger Iga
2. Sobieraj Lena
3. Sępławska Gabriela

Techniki  specjalne gr II:

1. Zdancewicz Oliwia
2. Nowosielska Alicja
3. Kamińska Zuzanna

Walka na makarony:

1. Kamińska Zuzanna
2. Kowalska Oliwia
3. Sobieraj Lena
3. Zdancewicz Oliwia

Najlepsza zawodniczka: Kamińska Zuzanna (trener Piotr Szwejkowski)

 

Młodzicy 10-11 lat, chłopcy ( startujących 16 zawodników)

Układy formalne do 9 kup:

1. Skierkowski Jakub
2. Mantaj Jakub
3. Sieradzki Kacper
3.   Karpiński Kacper

Układy formalne powyżej 9 kup:

1. Grzelak Maksym
2. Łyszkowski Jakub
3. Sarnowski Jakub
3.   Sosnowski Aleksander

Techniki  specjalne grupa  I:

1. Grzelak Maksym
2. Truszczyński Kamil
3. Niestępski Adam

Techniki  specjalne grupa  II:

1. Sosnowski Aleksander
2. Skierkowski Jakub
3. Załęski Patryk

Walka na makarony:
1. Łyszkowski Jakub
2. Grzelak Maksym
3. Sosnowski Aleksander
3. Skierkowski Jakub
Najlepszy zawodnik: Grzelak Maksym (trener Andrzej Reduch)

 

Młodzicy 11-12 lat, dziewczynki ( startujących 6 zawodniczek)

Układy formalne do 9 kup:

1. Martynowicz Karolina
2. Królikowska Karolina
3. Dzilińska Weronika
3. Szafrańska Zuzanna

Techniki  specjalne:

1. Martynowicz Karolina
2. Dzilińska Daria
3. Królikowska Karolina

Walka na makarony:

1. Królikowska  Karolina
2. Dzilińska Weronika
3. Dzilińska Daria
3. Szafrańska Zuzanna

Najlepsza zawodniczka: Martynowicz Karolina (trener Michał Rząsiński)

 

Młodzicy 11-12 lat, chłopcy ( startujących 12 zawodników)

Układy formalne:

1. Zawistowski Łukasz
2. Deska Kacper
3. Majewski Michał
3. Krajewski Jakub

Techniki  specjalne grupa I:

1. Deska Kacper
2. Oczkowski Bartosz
3. Krajewski Jakub

Techniki  specjalne grupa II:

1. Prusiński Daniel
2. Niedbała Mateusz
3. Adamiak Łukasz

Walka „tuch point” grupa I:

1. Krajewski Jakub
2. Deska Kacper
3. Majewski Michał
3. Oczkowski Bartosz

Walka „tuch point” grupa II:

1. Niedbała Mateusz
2. Prusiński Daniel
3. Hajduk Natan
3. Marczak Jakub

Najlepszy zawodnik: Niedbała Mateusz (trener Piotr Szwejkowski)

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca