Federacje

Mistrzostwa Polski Juniorów  w Taekwon-do ITF
Rybnik 12-13.06.2015

Piąte miejsce w klasyfikacji punktowej klubów z dorobkiem 62 punktów zajęła drużyna Matsogi podczas rozegranych w Rybniku Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do ITF. Rybnik  okazał się wyjątkowo gościnny dla trójki naszych medalistów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt zdobycia dwóch brązowych medali  przez Kingę Sadkowską, która stanęła na podium zarówno w walkach do 45 kg jak i układach stopni mistrzowskich Dan. Brązowe medale zdobyli również  Kacper Ząbczyk  w technikach specjalnych oraz Tomasz Jabłonowski w konkurencji układów stopni uczniowskich. W zawodach nie wystartował z powodu bolesnej kontuzji ręki Wiktor Nalewajk, który był jednym z kandydatów do medalu w walkach do 56 kg. W pozostałych konkurencjach nasi zawodnicy zajmowali punktowane miejsca, jednak nie udało im się przedrzeć do strefy medalowej.