Federacje

Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwon-do ITF, Kłobuck 25-27.09.2015

Podobnie jak w latach ubiegłych, również tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Taekwon-do ITF okazały się bardzo udane dla ciechanowskich zawodników Taekwon-do ITF, którzy zdobyli aż cztery złote medale! Ten wynik pozwolił  zająć Matsogi Ciechanów wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej klubów tuż za  WSKT Wrocław i Taewo Warszawa.

Zgodnie z oczekiwaniami najlepiej wypadła aktualna Mistrzyni Świata  Ilona Omiecińska(II Dan), która wywalczyła dwa złote medale (w walkach do 62 kg oraz w układach II Dan) i została najlepszą zawodniczką Mistrzostw. Zawiódł niestety w walkach do 63 kg  Paweł Szwejkowski, który doznał porażki w finale  z Michałem Wawryniukiem (Lewart Lubartów)  i musiał zadowolić się tylko srebrnym medalem.  Na pocieszenie jednak zdobył złoto w  prestiżowych układach IV –VI Dan, gdzie w finale po raz kolejny okazał się lepszy od swojego brata Piotra Szwejkowskiego. Czwarty złoty medal wywalczyła  Drużyna męska Matsogi, która po raz trzeci z rzędu była bezkonkurencyjna w drużynowych układach formalnych, pokonując w finale drużynę Lewartu Lubartów. Bardzo dobrze wypadł również  Andrzej Reduch i Magdalena Kosobudzka,  którzy zdobyli srebrne medale w układach formalnych III dan. Cieszy powrót na maty Piotra Pełki( II dan), który zdobył brązowy medal w technikach specjalnych i był silnym punktem pierwszej drużyny w walkach.

Złote medale

• Omiecińska Ilona - walki do 62 kg
  • Omiecińska Ilona – układy formalne II dan
  • Szwejkowski Paweł– układy formalne IV-VI Dan
  • Drużyna męska w układach formalnych ( Paweł Szwejkowski, Piotr Szwejkowski, Andrzej Reduch, Michał Rząsiński, Karol Nalewajk, rezerwa Piotr Pełka)