Federacje

 

Gwiazdkowy Turniej Taekwon-do  2015
Między powiatowe Mistrzostwa Juniorów, Młodzików i Dzieci

Ciechanów 19.12.2015 r.

Tegoroczny Gwiazdkowy Turniej Taekwon-do  2015 zgromadził na starcie rekordową liczbę  142 młodych adeptów Taekwon-do.

Jak zwykle emocji nie brakowało, a licznie zgromadzona publiczność spontanicznie reagowała na pierwsze kroki stawiane na macie przez najmłodszych adeptów Taekwon-do. Turniejowi towarzyszyła jak zwykle przyjazna, świąteczna atmosfera, co podkreślała dekoracja sali oraz Mikołaj  rozdający „słodkie prezenty” dla uczestników. Wszyscy otrzymali okolicznościowe certyfikaty udziału, a zwycięzcy  mikołajkowe medale oraz dyplomy. Doroczne zawody gwiazdkowe  były doskonałą okazją do lepszej integracji  grup trenujących Taekwon-do w Ciechanowie pod okiem trenerów Michała Korzybskiego (V dan), Andrzeja Reducha (III dan) i Michała Rząsińskiego (II dan) oraz w Przasnyszu i Pułtusku gdzie zajęcia prowadzą  Piotr i Paweł Szwejkowscy( obaj IV dan).  Zawody odbyły się 19 grudnia w hali sportowej MOSiR  w Ciechanowie przy ul. Kraszewskiego 8.

WYNIKI

Dzieci 4-6 lat,

Tor przeszkód dziewczynki(6)

1.      Kisiel Zuzanna
2.      Grzelak Kaja
3.      Dobrzeniecka Zuzanna

Tor przeszkód chłopcy(26)

1.      Chumięcki Krystian
2.      Bieńkowski Sebastian
3.      Filipczak Szymon

Walki grupa I (16)

1.      Koryciński Tomasz
2.      Wiśniewski Alan
3.      Przewódzki Jakub, Wach Dominik

Walki grupa II (15)

1.      Sepczyński Kacper
2.      Grzelak kaja
3.      Żbikowska Anna, Bieńkowski Sebastian

Kopnięcia grupa I(18)

1.      Wiśniewski Oliwier
2.      Sienkiewicz Artur
3.      Winiarski Mateusz, Chumięcki Krystian

Kopnięcia  grupa II(15)

1.      Tchoń Jakub
2.      Banasiak Aleksander
3.      Malinowska Aleksandra, Bieńkowski Sebastian

Dzieci 7-8 lat,

Tor przeszkód dziewczynki(14)

1.      Mroczek Wiktoria
2.      Kopiec Amelia
3.      Chumięcka Nikola, Dymkowska Maja

Kopnięcia dziewczynki

1.      Kłobuszewska Natalia
2.      Okrasa Róża
3.      Nalęcz Aleksandra, Mroczek Wiktoria

Walki dziewczynki

1.      Chumięcka Nikola
2.      Dymkowska Maja
3.      Wodzyńska Matylda, Okrasa Róża

Najlepsza zawodniczka: Mroczek Wiktoria

Tor przeszkód chłopcy(32)

1.      Bartosiewicz Dominik
2.      Hlożek Michał
3.      Szwąder Dominik

Kopnięcia(32)

1.      Bartosiewicz Dominik
2.      Zdancewicz Olaf
3.      Szwąder Dominik, Pyszniewski Tomasz

Walki  gr I

1.      Nowosielski Igor
2.      Kuklak Karol
3.      Bartosiewicz Dominik, Hloża Michał

Walki  gr II

1.      Malinowski Jan
2.      Jędrzejewski Ignacy
3.      Modrzakowski Jakub, Piotrowski Karol

Najlepszy zawodnik: Bartosiewicz Dominik

Młodzicy 9-10  lat,

Układy formalne dziewczynki(11)

1.      Kowalska Paulina
2.      Reduch Alicja
3.      Krzykowska Milena, Winiarska Julia

Techniki specjalne dziewczynki

1.      Krzykowska Milena
2.      Jaroszewska Alicja
3.      Kowalska Paulina

Walki dziewcząt

1.      Kowalska Paulina
2.      Miklaszewska Matylda
3.      Kamińska Zuzanna, Sobieraj Lena

Najlepsza zawodniczka: Kowalska Paulina

Układy formalne chłopcy grupa pow. 10 cup (12)

1.      Nowosielski Jakub
2.      Szewczyk Jakub
3.      Sieradzki Kacper, Kwiatkowski Karol

Układy formalne grupa do 10 kup(10)

1.      Oman Artur
2.      Ziółkowski Alan
3.      Litwinowicz Artur, Mierzejewski Karol

Techniki specjalne chłopców

1.      Lewandowski Oskar
2.      Falęcki Michał
3.      Niestępski Adam

Walki chłopcy

1.      Szewczyk Jakub
2.      Niestępski Adam
3.      Mierzejewski Karol, Kwiatkowski Karol

Najlepszy zawodnik: Szewczyk Jakub

Młodzicy 11-12  lat,

Układy formalne dziewczynki(7)

1.      Nowosielska Alicja
2.      Szafrańska Zuzanna
3.      Królikowska Karolina, Więckowska Julia

Techniki specjalne dziewcząt

1.      Szafrańska Zuzanna
2.      Nowosielska Alicja
3.      Zdancewicz Oliwia, Rydzewska Anita

Walki dziewcząt

1.      Królikowska Karolina
2.      Zdancewicz Oliwia
3.      Nowosielska Alicja, Więckowska Julia

Najlepsza zawodniczka: Nowosielska Alicja

Układy formalne chłopców(10)

1.      Grzelak Maksym
2.      Łyszkowski Jakub
3.      Skierkowski Jakub, Długozima Tymoteusz

Techniki specjalne chłopców

1.      Sarnowski Jakub
2.      Łyszkowski Jakub
3.      Grzelak Maksym

Walki chłopców

1.      Marczak Jakub
2.      Sarnowski Jakub
3.      Grzelak Maksym, Skierkowski Jakub

Najlepszy zawodnik: Grzelak Maksym

Juniorzy młodsi 13-14  lat,

Układy formalne dziewcząt(7)

1.      Martynowycz Karolina
2.      Dzilińska Daria
3.      Kania Natalia

Techniki specjalne dziewcząt

1.      Martynowycz Karolina
2.      Kania Natalia
3.      Dzilińska Daria

Walki dziewcząt

1.      Kania Natalia
2.      Martynowycz Karolina
3.      Dzilińska Daria

Najlepsza  zawodniczka: Martynowycz Karolina

Układy formalne chłopców (7)

1.      Adamiak Łukasz
2.      Majewski Michał
3.      Oczkowski Bartosz, Deska Kacper

Techniki specjalne

1.      Prusiński Daniel
2.      Adamiak Łukasz
3.      Deska Kacper

Walki chłopców

1.      Adamiak Łukasz
2.      Prusiński Daniel
3.      Oczkowski Bartosz, Deska Kacper

Najlepszy zawodnik: Adamiak Łukasz

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca