Federacje

 

X  Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Masters Mazovia Cup 2016 odbędzie się w sobotę 19 listopada w Ciechanowie w  Hali MOSiR  przy ul. 17 stycznia 60. Od 10 lat do Ciechanowa przyjeżdża europejska czołówka w tej bardzo popularnej w naszym mieście sztuce walki, w której zawodnicy z Ciechanowa również odnoszą piękne sukcesy. W tym roku na ciechanowskich matach będzie rywalizować rekordowa liczba ponad 270 zawodników z 42 klubów  Rosji, Białorusi, Gruzji, Łotwy oraz Polski.

Oficjalne otwarcie zawodów odbywających się pod Patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów Pana Krzysztofa Kosińskiego odbędzie się o godz. 13.00 natomiast eliminacje rozpoczną się od godz. 9.00.

W  roli jednego z faworytów  w klasyfikacji generalnej zawodów stawiany jest ciechanowski klub Taekwon-do LKS Matsogi Ciechanów, należy jednak liczyć się również z  klubami z Rosji, Łotwy czy Białorusi oraz bardzo silnymi drużynami z Wrocławia, Legnicy, Lubartowa, Gdańska i Janowa.

Niewątpliwą  atrakcją zawodów będzie start pochodzącej z Ciechanowa aktualnej Mistrzyni Świata w walkach Ilony Omiecińskiej.

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy


 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca