Federacje

Grand Prix Polski  Taekwon-Do ITF  –

Bartoszyce 01-03.04.2016

Kolejne sukcesy odnieśli zawodnicy z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do LKS Matsogi podczas ostatniego sprawdzianu formy przed Mistrzostwami Europy  w najbardziej  prestiżowej federacji Taekwon-do - ITF.

Bartoszyce okazały się szczęśliwe dla Pawła Szwejkowskiego, który  po raz pierwszy w tym sezonie  zdobył złoty medal w układach IV –VI Dan.  Drugi złoty medal dla Matsogi zdobył Andrzej Reduch w układach formalnych III Dan. W klasyfikacji generalnej klubów LKS Matsogi zajęło wysokie czwarte miejsce.

Wyniki Seniorzy i Młodzieżowcy

Medale złote

Paweł Szwejkowski - układy formalne stopni mistrzowskich IV-VI dan,

Andrzej Reduch – układy formalne stopni mistrzowskich III dan,

Medale brązowe

Ilona Czachowska( Omiecińska) – układy formalne stopni mistrzowskich  III-IV dan,

Przemysław Łukasiak w walkach indywidualnych do 85 kg (4 walki wygrane, 1 przegrana)

Wyniki Juniorzy

Brązowe medale

Sadkowski Mateusz  walki do 75kg( 1 walka wygrana, 1 przegrana)

W zawodach  wystartowało 133 seniorów z 29 klubów  i 132 juniorów z  26 klubów. Matsogi Ciechanów reprezentowali również: Magdalena Kosobudzka, Maciej Morawski  i Kornel Korzybski.