Federacje

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwon-Do  –
Dąbrowa Białostocka 13.05.2017


Z dwoma medalami XXVI Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do  wracają zawodnicy LKS Matsogi Ciechanów z Dąbrowy Białostockiej.    

Zarówno Zuzanna Ząbczyk zdobywając brązowy medal w układach formalnych jak Mateusz Sadkowski, który świetnie zaprezentował się w walkach do 75 kg zdobywając srebrny medal pokazali, że stać ich na wyrównane, a nawet zwycięskie pojedynki z najlepszymi w Polsce. Mateusz pokonał po drodze do finału trzech przeciwników kolejno: Erwina Hachurskiego( Victoria Działoszyn), Jana Olejniczaka(CTKD Łódź) oraz Kamila Potocznego( LZS BAT Bełchatów) dopiero w finale nie sprostał Sebastianowi Wdowiakowi (KTT Łódź). Natomiast Zuzanna pokonała kolejno: Magdalenę Tomalską( Dragon Janów), Hariettę Mazurkiewicz ( SP 6 Lublin), Gabrielę Sztukowską ( CSA Dabrowa Białostocka) i w półfinale uległa Darii Baran ( Sparta Głubczyce). Niestety już w pierwszym pojedynku odpadł z turnieju Kornel Korzybski, który przegrał w konkurencji układów formalnych z późniejszym Mistrzem Polski Marcinem Grabskim( GKT Gdańsk).

Już za dwa tygodnie w Ciechanowie gościć będziemy najlepszych seniorów w Polsce, którzy będą walczyć o tytuły Mistrzów Polski. Patronat nad jubileuszowymi XXX Mistrzostwami Polski objął Marszałek woj. mazowieckiego Pan Adam Struzik oraz Prezydent Ciechanowa Pan Krzysztof Kosiński.

 

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy


 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca