Federacje

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-do - Ciechanów 10-12.05.2013

Po raz kolejny LKS Matsogi Ciechanów było organizatorem jednej z głównych imprez Taekwon-do w Polsce. Jubileuszowe XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych zgromadziły na starcie rekordową liczbę 256 zawodników z 43 klubów wyłonionych w trakcie eliminacji regionalnych. Z dobrej strony pokazała się najliczniejsza(16 zawodników) w turnieju prowadzona przez trenerów Pawła Szwejkowskiego oraz Michała Rząsińskiego młoda drużyna Matsogi, która zajmując czwarte miejsce w generalnej klasyfikacji punktowej klubów zdobyła 48 punktów w ogólnopolskim systemie  współzawodnictwa dzieci i młodzieży. Ogromną niespodziankę sprawiła zdobywając złoty medal w walkach do 42 kg Kinga Sadkowska, natomiast brązowe medale zdobyli jej klubowi koledzy Wiktor Nalewajk w walkach do 46 kg oraz Eryk Dobrydnio w walkach powyżej 70 kg.

Punktowane miejsca zajęli również: Natalia Milewska, Aleksandra Poślada, Oliwia Cichowska, Olga Olsztyn, Emilia Rasińska, Joanna Iwancz, Paulina Jankiewicz, Julia Skorupska, Karol Głowacki, Karol Atrachimowicz, Maciej Morawski, Tomasz Jabłonowski i Adrian Adamowski.

Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów Pana Waldemara Wardzińskiego. Sponsorami zawodów byli: Urząd Miasta Ciechanów,  Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie oraz firma SKAN.