Federacje

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Nowy Dwór Mazowiecki - 06.04.2019

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach  Młodzików w Taekwon-do ITF,  które odbyły się w dniu 6.04.2019 (sobota) w hali NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim.

W międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików( 11-13 lat) wystartowało 24 reprezentantów z Matsogi, wśród których najlepiej wypadł Kacper Gadomski, który zdobył złoty medal w konkurencji układów formalnych powyżej 4 kup. Bardzo dobry występ zaliczyła również Wiktoria Mroczek, która zdobyła srebrny medal w konkurencji układów formalnych 6-5 kup, a jej koleżanka klubowa Aleksandra Nałęcz zdobyła srebro w technikach specjalnych, gdzie startowało 46 zawodniczek. Na wyróżnienie zasługuje również Bartosz Bieńkowski, który zdobył srebro w konkurencji układów formalnych chłopców 6-5 kup. Świetna postawa młodych zawodników dała LKS Matsogi Ciechanów wysokie 3 miejsce w klasyfikacji  klubowej.

Głubczyce  okazały się szczęśliwe dla Patryka Załęskiego, który  jako jedyny zdobył medal na Grand Prix Polski w Taekwon-do ITF.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Taekwon-do ITF z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do ITF,  które odbyły się w pięknym obiekcie Szkoły Podstawowej  w Książenicach w dniu 16.03.2019. Podopieczni trenerów Michała Korzybskiego i Michała Rząsińskiego zdobyli pierwsze punkty w rankingu do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się w maju pod auspicjami Polskiego Związku Taekwon-do.

Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do  LKS Matsogi Ciechanów podczas turnieju inaugurującego sezon krajowy w najbardziej  prestiżowej federacji  Taekwon-do ITF. W Nowej Rudzie brązowy  medal wywalczyła w walkach do 50 kg Karolina Królikowska, a jej koledzy z drużyny Matsogi również zdobyli kilka cennych krążków.

Walcząca w dywizji czarnych pasów młodziutka Ciechanowianka(15 lat) po minimalnej porażce z reprezentantką RAT Radzyń Podlaski Świć Karoliną i pokonaniu w repasażach  pokonaniu dwóch rywalek  w decydującym o brązowym medalu pojedynku wyraźnie pokonała doświadczoną zawodniczkę Ciarkowską Martynę również z Radzynia Podlaskiego. Karolina zrobiła w ostatnim okresie ogromny postęp co było wyraźnie widać w poczynaniach na dolnośląskich matach.

Bardzo dobrze  spisała się 20 osobowa ekipa klubu Taekwon-do znad Łydyni LKS Matsogi Ciechanów w Międzynarodowym Turnieju Taekwon-do ITF na Łotwie zdobywając oprócz przysłowiowego „worka medali”,  przede wszystkim kolejne tak ważne w sportach walki niezwykle cenne doświadczenie, które niebawem powinno zaprocentować podczas kolejnych startów krajowych i międzynarodowych.

VII Między Powiatowe Mistrzostwa TAEKWON-DO - "Noworoczny Turniej Matsogi 2019"
Podczas turnieju także kiermasz ciast, licytacje i inne atrakcje. Wszystko na rzecz 27. Finału WOŚP. Obecni na imprezie będą wolontariusze ciechanowskiego sztabu.

XII Międzynarodowy Turniej Taekwon-do

Masters Mazovia  Cup 2018

W dniach 17-18 listopada 2018 r. w miejskiej  hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Ciechanowie odbyła się kolejna XII edycja Międzynarodowego Turnieju Taekwon-do Masters Mazovia Cup.

Zawody rozegrano pod  patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów Pana Krzysztofa Kosińskiego.

Tegoroczna edycja MMC zgromadziła po raz kolejny na starcie rekordową liczbę zawodników 623 zawodników( w ubiegłym roku startowało515 zawodników, a w 2016- 273 zawodników) z 52 klubów i 7 państw: Białorusi, Gruzji, Łotwy, Rosji, Szwecji, Ukrainy oraz Polski.