Federacje

 

Noworoczny Turniej Matsogi 2019

 

VII Między Powiatowe Mistrzostwa TAEKWON-DO - "Noworoczny Turniej Matsogi 2019"
Podczas turnieju także kiermasz ciast, licytacje i inne atrakcje. Wszystko na rzecz 27. Finału WOŚP. Obecni na imprezie będą wolontariusze ciechanowskiego sztabu.

 

 

XII Międzynarodowy Turniej Taekwon-do

Masters Mazovia  Cup 2018

W dniach 17-18 listopada 2018 r. w miejskiej  hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Ciechanowie odbyła się kolejna XII edycja Międzynarodowego Turnieju Taekwon-do Masters Mazovia Cup.

Zawody rozegrano pod  patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów Pana Krzysztofa Kosińskiego.

Tegoroczna edycja MMC zgromadziła po raz kolejny na starcie rekordową liczbę zawodników 623 zawodników( w ubiegłym roku startowało515 zawodników, a w 2016- 273 zawodników) z 52 klubów i 7 państw: Białorusi, Gruzji, Łotwy, Rosji, Szwecji, Ukrainy oraz Polski.

Czytaj więcej...

XII MMC Livestream

XII Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do

MAZOVIA MASTERS CUP 2018

V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych i Weteranów

Czytaj więcej...

Otwarte mistrzostwa Warszawy - 20.10.2018r

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy  z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do ITF LKS Matsogi Ciechanów podczas Otwartych Mistrzostw Warszawy w  Taekwon-do ITF,  które odbyły się w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie w dniu 20.10.2018.

 

            Bardzo liczna (38 zawodników) drużyna z Ciechanowa rywalizowała o medale z licznymi klubami warszawskimi oraz z Mińska Mazowieckiego, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego. W najmłodszych kategoriach wiekowych najlepiej spisały się dziewczynki Natalia Kłobuszewska oraz Nikola Chumięcka, które zdominowały konkurencje skocznościowe zdobywając złoty i srebrny medal w technikach specjalnych. Bardzo wysoki poziom panował w konkurencjach technicznych układów formalnych, tym bardziej na uwagę zasługuje brązowy medal wywalczony przez 8 letniego Kacpra Chmielowskiego. W konkurencjach młodzików świetnie zaprezentowali się zdobywcy złotych medali: Aleksandra Nałęcz i Kamil Jeziorski.   Wśród Juniorów młodszych bardzo dobrze spisała się  Karolina  Królikowska, która zdobyła dwa złote medale zwyciężając w  walkach do 50 kg oraz w układach formalnych, a Daniel Prusiński bezapelacyjnie zwyciężył w walkach do 62 kg. Podsumowując sportową wyprawę do stolicy należy uznać za udaną, a biorąc pod uwagę rekordową liczbę ponad 270 zawodników, medale zdobyte przez ciechanowian naprawdę są cenną zdobyczą i będą zajmować zaszczytne miejsce w ich kolekcjach.

Czytaj więcej...

XXIII LETNIA AKADEMIA
TAEKWON-DO, ŁAZY 20.07-30.07.2018

Komunikat organizatora

1. Organizator: LKS Matsogi Ciechanów 2. Miejsce zakwaterowania: Ośrodek Wypoczynkowy „Irena” ul. Mieleńska 24, 76-002 Łazy

http://osrodek.ow-irena.pl/

3.      Wyjazd: zbiórka o godz. 8.30 (planowany wyjazd ok. godz. 9.00) w dniu 20.07 (piątek), parking przy hali MOSiR –Mazovia ul. Kraszewskiego 8
        
Przyjazd: powrót w dniu 30.07.2017( poniedziałek)  parking przy hali MOSiR –Mazovia ul. Kraszewskiego 8, ok. godz. 16.00

4. Koszt uczestnictwa wynosi 1200 złotych od osoby

(Wyżywienie- 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie - pokoje dwu-trzy-cztero osobowe z łazienką, transport, koszty dydaktyczne, wycieczka do Koszalina, 2 koszulki

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF  –

Nowa Ruda Słupiec 18-20.05.2018

 

Podczas rozgrywanych w Nowej Rudzie Słupiec Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (zawodnicy w wieku 14-16 lat) fenomenalnie spisał się młodziutki Patryk Załęski, który debiutując  wygrał 4 walki i zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 52 kg.

Podopieczny trenera Michał Korzybskiego będąc najmłodszym zawodnikiem wśród 27 zawodników startujących w tej kategoriiw pięknym stylu przebrnął przez pierwsze dwie walki eliminacyjne pokonując kolejno Krzysztofa Półkę z KKSW Lubin oraz Krystiana Wołynia z So San Białystok. W następnym pojedynku po dramatycznej dogrywce zwyciężył z Jakubem Filozofem z WSKT Wrocław. W pojedynku półfinałowym niestety nie dał rady Maksymilianowi Sonikowi z KAT Kraków, za to w kolejnym pojedynku decydującym o brązowym medalu pokonał jednogłośnie Jakuba Duszyńskiego z Bastionu Nowy Dwór Mazowiecki.

Czytaj więcej...

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy


 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca