Federacje

 

XII Międzynarodowy Turniej Taekwon-do

Masters Mazovia  Cup 2018

W dniach 17-18 listopada 2018 r. w miejskiej  hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Ciechanowie odbyła się kolejna XII edycja Międzynarodowego Turnieju Taekwon-do Masters Mazovia Cup.

Zawody rozegrano pod  patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów Pana Krzysztofa Kosińskiego.

Tegoroczna edycja MMC zgromadziła po raz kolejny na starcie rekordową liczbę zawodników 623 zawodników( w ubiegłym roku startowało515 zawodników, a w 2016- 273 zawodników) z 52 klubów i 7 państw: Białorusi, Gruzji, Łotwy, Rosji, Szwecji, Ukrainy oraz Polski.

Czytaj więcej...

XII MMC Livestream

XII Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do

MAZOVIA MASTERS CUP 2018

V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych i Weteranów

Czytaj więcej...

Otwarte mistrzostwa Warszawy - 20.10.2018r

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy  z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do ITF LKS Matsogi Ciechanów podczas Otwartych Mistrzostw Warszawy w  Taekwon-do ITF,  które odbyły się w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie w dniu 20.10.2018.

 

            Bardzo liczna (38 zawodników) drużyna z Ciechanowa rywalizowała o medale z licznymi klubami warszawskimi oraz z Mińska Mazowieckiego, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego. W najmłodszych kategoriach wiekowych najlepiej spisały się dziewczynki Natalia Kłobuszewska oraz Nikola Chumięcka, które zdominowały konkurencje skocznościowe zdobywając złoty i srebrny medal w technikach specjalnych. Bardzo wysoki poziom panował w konkurencjach technicznych układów formalnych, tym bardziej na uwagę zasługuje brązowy medal wywalczony przez 8 letniego Kacpra Chmielowskiego. W konkurencjach młodzików świetnie zaprezentowali się zdobywcy złotych medali: Aleksandra Nałęcz i Kamil Jeziorski.   Wśród Juniorów młodszych bardzo dobrze spisała się  Karolina  Królikowska, która zdobyła dwa złote medale zwyciężając w  walkach do 50 kg oraz w układach formalnych, a Daniel Prusiński bezapelacyjnie zwyciężył w walkach do 62 kg. Podsumowując sportową wyprawę do stolicy należy uznać za udaną, a biorąc pod uwagę rekordową liczbę ponad 270 zawodników, medale zdobyte przez ciechanowian naprawdę są cenną zdobyczą i będą zajmować zaszczytne miejsce w ich kolekcjach.

Czytaj więcej...

XXIII LETNIA AKADEMIA
TAEKWON-DO, ŁAZY 20.07-30.07.2018

Komunikat organizatora

1. Organizator: LKS Matsogi Ciechanów 2. Miejsce zakwaterowania: Ośrodek Wypoczynkowy „Irena” ul. Mieleńska 24, 76-002 Łazy

http://osrodek.ow-irena.pl/

3.      Wyjazd: zbiórka o godz. 8.30 (planowany wyjazd ok. godz. 9.00) w dniu 20.07 (piątek), parking przy hali MOSiR –Mazovia ul. Kraszewskiego 8
        
Przyjazd: powrót w dniu 30.07.2017( poniedziałek)  parking przy hali MOSiR –Mazovia ul. Kraszewskiego 8, ok. godz. 16.00

4. Koszt uczestnictwa wynosi 1200 złotych od osoby

(Wyżywienie- 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie - pokoje dwu-trzy-cztero osobowe z łazienką, transport, koszty dydaktyczne, wycieczka do Koszalina, 2 koszulki

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF  –

Nowa Ruda Słupiec 18-20.05.2018

 

Podczas rozgrywanych w Nowej Rudzie Słupiec Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (zawodnicy w wieku 14-16 lat) fenomenalnie spisał się młodziutki Patryk Załęski, który debiutując  wygrał 4 walki i zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 52 kg.

Podopieczny trenera Michał Korzybskiego będąc najmłodszym zawodnikiem wśród 27 zawodników startujących w tej kategoriiw pięknym stylu przebrnął przez pierwsze dwie walki eliminacyjne pokonując kolejno Krzysztofa Półkę z KKSW Lubin oraz Krystiana Wołynia z So San Białystok. W następnym pojedynku po dramatycznej dogrywce zwyciężył z Jakubem Filozofem z WSKT Wrocław. W pojedynku półfinałowym niestety nie dał rady Maksymilianowi Sonikowi z KAT Kraków, za to w kolejnym pojedynku decydującym o brązowym medalu pokonał jednogłośnie Jakuba Duszyńskiego z Bastionu Nowy Dwór Mazowiecki.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwon-Do  –

Kłobuck 12.05.2018

Z dwoma medalami XXVII Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do  wracają zawodnicy LKS Matsogi Ciechanów z Kłobucka.

           

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do ITF, które odbyły się w Kłobucku w dniach 11-12.05.2018r. przeszły już do historii. Na długo jednak pozostaną w pamięci dwójki zawodników LKS Matsogi Ciechanów, którzy reprezentowali barwy grodu znad Łydyni. Zarówno Karolina Martynowycz zdobywając brązowy medal w technikach specjalnych jak i Jakub Królikowski, który świetnie zaprezentował się w walkach do 50 kg zdobywając srebrny medal, to zawodnicy młodego pokolenia Matsogi. Kolejni następcy „złotej drużyny Matsogi” pokazali, że stać ich również na sukcesy ogólnopolskie. Kuba „królik” po drodze do finału pokonał Wiktora Waraszko z KKSW Lubin, a w finale nieznacznie uległ Kacprowi Sygule z LKS Lotos Jabłonna, zdobywając pierwszy raz w swojej karierze srebrny medal zawodów rangi mistrzowskiej.

Czytaj więcej...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do ITF Młodzików, Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Taekwon-do ITF z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do ITF Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów,  które odbyły się w hali NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim.

Nowodworskie zawody  były jednocześnie II eliminacją  do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Juniorów Młodszych.

Czytaj więcej...

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca