Federacje

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF  –

Nowa Ruda Słupiec 24-26.05.2019

Podczas rozgrywanych w Nowej Rudzie -Słupiec Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (zawodnicy w wieku 14-16 lat) fenomenalnie spisała się dwójka zawodników z ciechanowskiego klubu Taekwon-do Matsogi Ciechanów: Karolina Królikowska i Patryk Załęski, którzy zdobyli srebrne medale w konkurencji walk.

 

Czytaj więcej...

         XXVIII Mistrzostwa  Polski  Juniorów, I Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Taekwon-Do ITF  –Biała Podlaska 10-11.05.2019


Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do ITF LKS Matsogi Ciechanów, którzy zdobyli dwa medale na podlaskich matach. Tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów i młodzieżowców rozegrane zostały na imponujących obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

 

Czytaj więcej...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Nowy Dwór Mazowiecki - 06.04.2019

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach  Młodzików w Taekwon-do ITF,  które odbyły się w dniu 6.04.2019 (sobota) w hali NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim.

 W międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików( 11-13 lat) wystartowało 24 reprezentantów z Matsogi, wśród których najlepiej wypadł Kacper Gadomski, który zdobył złoty medal w konkurencji układów formalnych powyżej 4 kup. Bardzo dobry występ zaliczyła również Wiktoria Mroczek, która zdobyła srebrny medal w konkurencji układów formalnych 6-5 kup, a jej koleżanka klubowa Aleksandra Nałęcz zdobyła srebro w technikach specjalnych, gdzie startowało 46 zawodniczek. Na wyróżnienie zasługuje również Bartosz Bieńkowski, który zdobył srebro w konkurencji układów formalnych chłopców 6-5 kup. Świetna postawa młodych zawodników dała LKS Matsogi Ciechanów wysokie 3 miejsce w klasyfikacji  klubowej.

Czytaj więcej...

Grand Prix Polski  Taekwon-Do ITF  –

Głubczyce 22-24.03.2019

 

Głubczyce  okazały się szczęśliwe dla Patryka Załęskiego, który  jako jedyny zdobył medal na Grand Prix Polski w Taekwon-do ITF.

Czytaj więcej...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do ITF - Książenice, 16.03.2019

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Taekwon-do ITF z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do ITF,  które odbyły się w pięknym obiekcie Szkoły Podstawowej  w Książenicach w dniu 16.03.2019. Podopieczni trenerów Michała Korzybskiego i Michała Rząsińskiego zdobyli pierwsze punkty w rankingu do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się w maju pod auspicjami Polskiego Związku Taekwon-do.

 

Czytaj więcej...

          Puchar Polski  Taekwon-Do ITF  –

Nowa Ruda 01-03.03.2019

Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do  LKS Matsogi Ciechanów podczas turnieju inaugurującego sezon krajowy w najbardziej  prestiżowej federacji  Taekwon-do ITF. W Nowej Rudzie brązowy  medal wywalczyła w walkach do 50 kg Karolina Królikowska, a jej koledzy z drużyny Matsogi również zdobyli kilka cennych krążków.

 

Walcząca w dywizji czarnych pasów młodziutka Ciechanowianka(15 lat) po minimalnej porażce z reprezentantką RAT Radzyń Podlaski Świć Karoliną i pokonaniu w repasażach  pokonaniu dwóch rywalek  w decydującym o brązowym medalu pojedynku wyraźnie pokonała doświadczoną zawodniczkę Ciarkowską Martynę również z Radzynia Podlaskiego. Karolina zrobiła w ostatnim okresie ogromny postęp co było wyraźnie widać w poczynaniach na dolnośląskich matach.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do ITF  – Latvia Cup 2019, Ryga 15-17.02.2019

Bardzo dobrze  spisała się 20 osobowa ekipa klubu Taekwon-do znad Łydyni LKS Matsogi Ciechanów w Międzynarodowym Turnieju Taekwon-do ITF na Łotwie zdobywając oprócz przysłowiowego „worka medali”,  przede wszystkim kolejne tak ważne w sportach walki niezwykle cenne doświadczenie, które niebawem powinno zaprocentować podczas kolejnych startów krajowych i międzynarodowych.

 

Czytaj więcej...

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy


 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca