Federacje

 

XII Międzynarodowy Turniej Taekwon-Do

MAZOVIA MASTERS CUP 2018

V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych i Weteranów

Czytaj więcej...

XXIII LETNIA AKADEMIA
TAEKWON-DO, ŁAZY 20.07-30.07.2018

Komunikat organizatora

1. Organizator: LKS Matsogi Ciechanów 2. Miejsce zakwaterowania: Ośrodek Wypoczynkowy „Irena” ul. Mieleńska 24, 76-002 Łazy

http://osrodek.ow-irena.pl/

3.      Wyjazd: zbiórka o godz. 8.30 (planowany wyjazd ok. godz. 9.00) w dniu 20.07 (piątek), parking przy hali MOSiR –Mazovia ul. Kraszewskiego 8
        
Przyjazd: powrót w dniu 30.07.2017( poniedziałek)  parking przy hali MOSiR –Mazovia ul. Kraszewskiego 8, ok. godz. 16.00

4. Koszt uczestnictwa wynosi 1200 złotych od osoby

(Wyżywienie- 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie - pokoje dwu-trzy-cztero osobowe z łazienką, transport, koszty dydaktyczne, wycieczka do Koszalina, 2 koszulki

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do ITF  –

Nowa Ruda Słupiec 18-20.05.2018

 

Podczas rozgrywanych w Nowej Rudzie Słupiec Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (zawodnicy w wieku 14-16 lat) fenomenalnie spisał się młodziutki Patryk Załęski, który debiutując  wygrał 4 walki i zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 52 kg.

Podopieczny trenera Michał Korzybskiego będąc najmłodszym zawodnikiem wśród 27 zawodników startujących w tej kategoriiw pięknym stylu przebrnął przez pierwsze dwie walki eliminacyjne pokonując kolejno Krzysztofa Półkę z KKSW Lubin oraz Krystiana Wołynia z So San Białystok. W następnym pojedynku po dramatycznej dogrywce zwyciężył z Jakubem Filozofem z WSKT Wrocław. W pojedynku półfinałowym niestety nie dał rady Maksymilianowi Sonikowi z KAT Kraków, za to w kolejnym pojedynku decydującym o brązowym medalu pokonał jednogłośnie Jakuba Duszyńskiego z Bastionu Nowy Dwór Mazowiecki.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwon-Do  –

Kłobuck 12.05.2018

Z dwoma medalami XXVII Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do  wracają zawodnicy LKS Matsogi Ciechanów z Kłobucka.

           

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do ITF, które odbyły się w Kłobucku w dniach 11-12.05.2018r. przeszły już do historii. Na długo jednak pozostaną w pamięci dwójki zawodników LKS Matsogi Ciechanów, którzy reprezentowali barwy grodu znad Łydyni. Zarówno Karolina Martynowycz zdobywając brązowy medal w technikach specjalnych jak i Jakub Królikowski, który świetnie zaprezentował się w walkach do 50 kg zdobywając srebrny medal, to zawodnicy młodego pokolenia Matsogi. Kolejni następcy „złotej drużyny Matsogi” pokazali, że stać ich również na sukcesy ogólnopolskie. Kuba „królik” po drodze do finału pokonał Wiktora Waraszko z KKSW Lubin, a w finale nieznacznie uległ Kacprowi Sygule z LKS Lotos Jabłonna, zdobywając pierwszy raz w swojej karierze srebrny medal zawodów rangi mistrzowskiej.

Czytaj więcej...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do ITF Młodzików, Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Taekwon-do ITF z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do ITF Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów,  które odbyły się w hali NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim.

Nowodworskie zawody  były jednocześnie II eliminacją  do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Juniorów Młodszych.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie


Zarząd LKS Matsogi Ciechanów informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Klubu odbędzie się 19 kwietnia 2018 roku( czwartek) o godz. 19.30 - I termin, 19.45 II termin w siedzibie klubu Hala MOSiR Mazovia ul. Kraszewskiego 8. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków klubu.


z upoważnienia Zarządu
Michał Korzybski

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do ITF - Książenice, 17.03.2018

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Taekwon-do ITF z ciechanowskiego  klubu LKS Matsogi podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do ITF,  które odbyły się w pięknym obiekcie „ Strefa Ruchu” w Książenicach w dniu 17.03.2018.

Zawody  były jednocześnie I eliminacją makroregionalną (woj. Mazowieckie oraz warmińsko-mazurskie) do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Juniorów Młodszych.

Czytaj więcej...

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca