Federacje

 

Grand Prix Polski  Taekwon-Do ITF  –

Głubczyce 22-24.03.2019

 

Głubczyce  okazały się szczęśliwe dla Patryka Załęskiego, który  jako jedyny zdobył medal na Grand Prix Polski w Taekwon-do ITF.

Zawody w Głubczycach były drugą eliminacją do Mistrzostw Polski Seniorów oraz ważnym sprawdzianem formy dla kadrowiczów przed kwietniowymi Mistrzostwami Świata w niemieckim Inzell. Z ciechanowskich zawodników najlepiej powiodło się tym razem Patrykowi Załęskiemu, który zdobył brązowy medal w walkach do 56 kg po emocjonującej i bardzo wyrównanej walce niestety musiał uznać wyższość Dawida Musika z Respekt Częstochowa, który w ostatnich sekundach zdobył decydujący o zwycięstwie punkt. Wśród seniorów Kornel Korzybski uzyskał awans do mistrzostw  Polski w konkurencji układów formalnych stopni uczniowskich kup, pokonując w pierwszym pojedynku Grzegorza Kocaja w Rzeszowa, niestety w pojedynku o strefę medalową uległ zawodnikowi gospodarzy Michałowi Jano ze Sparty Głubczyce.

W zawodach  wystartowało 274 seniorów i juniorów z  46 klubów. Matsogi Ciechanów reprezentowali również juniorzy: Daniel Prusiński, Jakub Królikowski i Tymoteusz Długozima.

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy


 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca