Federacje

 

Szanowni Państwo, drodzy klubowicze LKS Matsogi Ciechanów,

pandemia koronawirusa COVID-19 całkowicie odmieniła nasze życie. Niemal w każdym jego aspekcie następują zmiany. Trenerzy Matsogi chcąc dbać o zdrowie uczestników zawiesili treningi we wszystkich grupach, które funkcjonowały w naszym klubie. Nie mniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby ten czas nie był czasem straconym. Na bieżąco staramy się utrzymywać z Państwem kontakt, wierząc, że już niedługo ponownie spotkamy się na sali. Od początku tego trudnego okresu nasza kadra trenerska prowadzi cykl szkolenia na tyle, na ile jest to możliwe. Zdecydowaliśmy się również na treningi w formie on-line, które na żywo oraz jako relacja są emitowane za pośrednictwem FACEBOOK'A. Każdy z Was ma możliwość uczestnictwa w tych zajęciach, do czego serdecznie zachęcam. Wiem, że do prawidłowej egzystencji szczególnie w tym trudnym czasie każda forma ruchu dla Was i Waszych dzieci ma szczególne znaczenie, dlatego  zachęcam do udziału w tych zajęciach. Pozwoli nam to podtrzymać formę i w miarę szybko wrócić do normalnych treningów po odwołaniu kwarantanny.  Jednocześnie chciałbym Was zapewnić, że na chwilę obecną zaplanowana przez klub LETNIA AKDEMIA TAEKWON-DO nie jest odwołana. Wierzę również, że planowane na czerwiec egzaminy szkoleniowe uda się bezpiecznie przeprowadzić.

Z uwagi na zaistniałą sytuację i brak możliwości bezpośredniego uczestnictwa w zajęciach taekwon-do w naszej sali DO JANG, pragnę przekazać, że składki członkowskie są dobrowolne do końca czasu trwania zawieszenia treningów.

W tym miejscu chciałbym poinformować Państwa, że wszystkie dobrowolne składki członkowskie w okresie kwietniowej kwarantanny chcemy przekazać Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Ciechanowie jako pomoc w walce z epidemią. Z góry dziękuję za okazane wsparcie.

Pozdrawiam serdecznie, życząc jednocześnie dużo zdrowia oraz zapraszam do treningów zdalnych.

Taekwon-do trenujemy z pasją!

 

 

Prezes LKS Matsogi Ciechanów

Michał Korzybski

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy


 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca