Federacje

 

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców  Taekwon-Do ITF  –  Bystrzyca Kłodzka 14-16.05.2021


Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z ciechanowskiego  klubu Taekwon-do  LKS Matsogi Ciechanów podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Bystrzycy Kłodzkiej zdobywając w sumie 8 medali w tym ten najcenniejszy złoty!

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Karolina Królikowska II dan, która zdobyła złoty medal w walkach do 56 kg i została Mistrzynią Polski Młodzieżowców. Karolina zdobyła jeszcze srebrny medal w konkurencji układów formalnych II dan oraz brązowy w walkach do 55 kg juniorów. Cenne dwa medale zdobył brat Kaoliny Jakub Królikowski, który sprawił dużą niespodziankę w konkurencji układów formalnych zdobywając srebrny medal  i brązowy w walkach do 57 kg młodzieżowców. Kolejne dwa medale zdobył Jakub Marczak, który zarówno wśród juniorów jak i młodzieżowców zdobył brązowy medal. Bardzo dobrze spisał się również Patryk Załęski, który zdobył srebrny medal w walkach juniorów do 56 kg przegrywając w finale nieznacznie z Franciszkiem Łosiem ( PSKT Poznań). Dzięki  bardzo dobrej postawie  Patryk Załęski otrzymał powołanie na wrześniowe konsultacje Reprezentacji Polski. Na chwilę obecną to trzeci zawodnik Matsogi Ciechanów ( Królikowska Karolina-junior, Prusiński Daniel- senior) mający realne szanse na udział w październikowych Mistrzostwach Europy w Hiszpanii.

Po krótkiej przerwie na odpoczynek rozpoczynamy przygotowania do Mistrzostw Polski Seniorów, które odbędą się w Głubczycach w dniach 11-13 czerwca.

Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów:

  • Załęski Patryk – srebrny medal walki do 56 kg
  • Królikowska Karolina  – brązowy medal walki do 55 kg
  • Marczak Jakub  - brązowy medal układy formalne kolorowe pasy

Startowali również: Anita Rydzewska, Filip Nowak

Wyniki Mistrzostw Polski Młodzieżowców:

  • Królikowska Karolina – złoty medal walki do 56 kg
  • Królikowska Karolina – srebrny medal układy formalne II dan
  • Królikowski Jakub – srebrny medal układy formalne kolorowe pasy
  • Królikowski Jakub – brązowy medal walki do 57 kg
  • Marczak Jakub  - brązowy medal układy formalne kolorowe pasy

XI Mazovia Master Cup

 

Programy szkoleniowe
Matsogi

Sponsorzy


 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

 

 

 

Współpraca